Dimello kültürüne hoşgeldiniz

01. Tarzımız

Kahvenin insan odaklı bir iş olduğuna inanıyoruz. İnsanların güvenini kazanma anlayışına dayanan dostluklar ve ortaklıklar kuruyoruz.

Üreten ve hasat eden çiftçilerden, kahvemizi içen müşterilere kahve hazırlayan profesyonellere kadar beraber çalıştığımız, etkileşimde bulunduğumuz toplulukları desteklemeye çalışıyoruz. Kahve topluluğunun sorumlu bir üyesi olarak biz, inanıyoruz ki, tüm ilgililere faydalı, uzun vadeli, sürdürülebilir bir çalışma yöntemi oluşturmak hepimizin elindedir.

Tadist Hakkında

02. Hakkımızda

İşletme adresi İzmir’de olan Tadist Gıda,Dimello espresso ve diğer gıda ürünerinin ithalatı ve distribütörlüğünü yapmaktadır. Şirketin öncelikli amacı, espresso felsefesini ve kültürünü, Türkiye çapındaki cafe işletmelerinde geliştirmek ve yaymaktır. Bunun yanı sıra söz konusu işletmelere distribütörlük, üretim, uygun yardımcı malzemelerle birlikte düzgün sunum, ekipman, bakım, tasarım alanı gibi gerekli tüm imkanları mükemmel bir hizmet seviyesinde sunmayı amaçlamaktadır.

Yılların deneyimi, engin teknik bilgi, yetenek ve Türkiye’nin espreso kültürüne olan bağlılığı ve istikrarlı gelişimi, kendini bu işe adamış olan ortakların / partnerlerin de desteği ile TADİST, dinamik ve sürekli büyüyen bir şirket haline gelmiştir. TADİST, yüksek kaliteli ürün yelpazesini katı araştırma&geliştirme teknikleri uygulayarak genişletmiştir. Firmanın temel değerleri olan müşteri güveni ve saygı, başarısındaki en büyük desteği sağlamıştır.

Mükemmel Olmanın
Sırları

Bir fincan espresso veya benzeri bir kahve hazırlamanın karşı konulamaz tutku ve adanmışlığı

Müşteri ile dürüst ve yapıcı bir ilişki kurmak

Pazarlama Kaynakları

Mükemmel teknik destek

Sürekli eğitim

Toptan Satış
Formu
Halihazırda bir işletmeniz var, ya da yeni bir işletme açmayı düşünüyorsanız, kahve tedarikleriniz, ekipmanlarını ve barista eğitim ihtiyaçlarınız ile ilgili sizinle görüşmekten mutluluk duyarız.

Aşağıdaki formu doldurarak satış temsilcimizle iletişime geçin ve çevrimiçi bir toptan satış hesabına sahip olun.